PORTSELAN VS KERAAMIKA: 5 põhjust miks peaks valima portselanist lauanõud

13.10.2023, 14:34

PORTSELAN VS KERAAMIKA: 5 põhjust miks peaks valima portselanist lauanõud

Kas oled kunagi mõelnud, millised erinevused on portselani ja keraamika vahel ning milline neist on parem valik? Siin on mõned põhjused, miks portselan lauanõud sageli osutuvad kvaliteetsemaks valikuks.

 

Vastupidavus ja tugevus

Portselan on valmistatud kõrge temperatuuri ja surve all, mis annab sellele erakordse tugevuse ja vastupidavuse. See teeb portselani vastupidavaks kriimustustele ning talub suurepäraselt termilist stressi. Oma vastupidavuse tõttu kestavad need aastaid, püsides sama ilusad ja terved.

 

Elegantne välimus

Portselani lauanõude sile ja läikiv pind lisab igale lauale luksusliku ilme, mis on ideaalne toidu esile tõstmiseks. Olgu tegemist siis igapäevase söögikorraga kodus või ärilise sündmusega. Portselan nõud lisavad erilisust ja elegantsi igale söögikorrale.

 

Maitse neutraalsus

Portselan on maitse neutraalne, mis tähendab, et see ei mõjuta toidu maitset. Keraamikast lauanõud võivad omastada lõhnu ja maitseid ning tänu sellele kulinaarset kogemust häirida. Portselaniga saab kindel olla, et iga roog maitseb just nii, nagu see peaks.

 

Lihtne hooldus

Portselanist lauanõusid on lihtne hooldada. Neid saab nõudepesumasinas pesta ning need sobivad mikrolaineahjus kasutamiseks. Samuti on portselan vähem vastuvõtlik määrdumisele ja plekkidele kui mõned teised materjalid.
Keraamikast lauanõud sobivad samuti nõudepesumasinas ja mikrolaineahjus kasutamiseks, kuid pika peale kaotavad need enda algse sära.

 

Keskkonnasõbralikkus

Keskkonnateadlikud tarbijad võivad olla rõõmsad teades, et portselan on keskkonnasõbralik valik. Selle valmistamisel kasutatakse looduslikke materjale. Portselanist lauanõude pikem eluiga tähendab ka seda, et saate vähendada nõude asendamise sagedust, mis aitab keskkonda säästa.

 

Kokkuvõttes on portselan on mõistlik investeering nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Portselanist lauanõud on vastupidavad, stiilsed ja keskkonnasõbralikud, muutes iga söögikorra eriliseks sündmuseks. Olenemata sellest, kas soovite neid oma kodus kasutada või oma ettevõtte brändi tugevdada, võib portselan osutuda parimaks valikuks.

 


Tagasi
{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Kaubakood: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Nõude täiendav pesemine - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN