DIWALI NOIR supitaldrik 20cm, Luminarc

Luminarc:

Luminarc

Luminarc on Prantsuse lauanõude ja kodukaunistamise bränd, mis on kättesaadav kõigile üle kogu maailma. Luminarci tõi turule 1948. aastal Arc International Group.
Luminarc pakub laias valikus kollektsioone igas vanuses ja kõikidele soovidele, mis aitavad kaasa teie igapäevaelule, nagu õhtusöögilauad, klaasid, kannud, kruusid, kausid, toidunõud, purgid ja serveerimisnõud. Bränd ühendab erinevaid stiile, mustreid ja värve ülikindlates ja trendikas lauanõudes. Esteetilised ja praktilised tooted taskukohaste hindadega. 160 riigis esindatud Luminarc on Arci juhtiv kaubamärk, mis pakub laias valikus tooteid.


DIWALI NOIR supitaldrik 20cm, Luminarc

Kaubakood: FR01P0787
Kaubamärk: Luminarc
Kuju: Ümar
Materjal: Karastatud klaas
Tüüp: Supitaldrik
Värv: Must
Info: Nõudepesumasinas pestav
Sobib mikrolaineahjus kasutamiseks
Läbimõõt: 20cm

{{ productPrice }} EUR

{{ productDiscount }} EUR

ALLES ON VÄHEM KUI 10 TK.
Vaata ostukorvi

Kauba kirjeldus

Valmistatud karastatud klaasist, mis on viis korda tugevam kui tavaline klaas. Tunduvalt vastupidavamad nii temperatuurikõikumiste kui ka mehaanilise toime suhtes, pealegi säilitavad need palju kauem soojust.
Karastatud klaasist nõud on vastupidavad temperatuurikõikumisele kuni 110C kuumusel. Taolisi nõusid võib ahjust välja võtta ning julgesti külma keskkonda asetada, kartmata nende pragunemist või purunemist.
Turvalised kasutamiseks - karastatud klaasist nõude purunemine ei tekita teravaid kilde, seega väheneb tunduvalt vigastuste põhjustamise oht.
Pikaajaline rahasääst - karastatud klaas on teistest klaasidest kuni viis korda vastupidavam, seega peab see tunduvalt kauem vastu.

{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Kaubakood: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Nõude täiendav pesemine - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN