LADY DIAMOND pokaal 27cl 6tk, Eclat

Eclat:

Eclat

Eclat Cristal d'Arques Paris on Are kontserni uus kaubamärk. Eclat sümboliseerib kaasaegset elustiili tarbijatele, kes otsivad kvaliteeti ja elegantsi taskukohase hinnaga. Toetatud Cristal d´Arques Paris kaubamärgi poolt, mis asutati 1968. aastal. Eclat saab kasu nii grupi teadmistest kui ka autentsetest prantsusepärastest kraamidest. Eclatsi ikoonilised, ajatud ja kaasaegsed kollektsioonid...

LADY DIAMOND pokaal 27cl 6tk, Eclat

Kaubakood: FR01L9743
Kaubamärk: Eclat
Mahutavus: 27cl
Materjal: Krysta
Tükiarv: 6tk
Värv : Läbipaistev
Info: Nõudepesumasinas pestav

{{ productPrice }} EUR

{{ productDiscount }} EUR

ALLES ON VÄHEM KUI 10 TK.
Vaata ostukorvi

Kauba kirjeldus

Eclat Lady Diamond klaasid on valmistatud ettevõtte enda kristallilisest materjalist Krysta.

Kauakestev sära
Krysta on suurepärase ja kauakestva säraga. Isegi pärast 2000 professionaalset pesutsüklit on Krysta sama läbipaistev kui alguses.

Täielik läbipaistvus
Krysta materjal on turul kõige selgem ja läbipaistvam kristalne. Kasutatava liiva kvaliteet, kõrge sulamistemperatuur - kõik see annab Krysta suurepärase läbipaistvuse koefitsiendiga 98,8.

Suurepärane akustika
Krysta eksklusiivne koostis annab sellele selge, puhta heli vastavalt parimate kristalltoodete toonile. Krysta võlu – ainulaadne läige, mis on kombineeritud selge heliga, et kogeda keerukat sensoorset kogemust.

Suur tugevus
Võrreldes turul olevate tavaliste kristallklaasidega on 1 mm paksuste servadega Krysta materjalist klaas 30% tugevam. Klaasi mehaaniline tugevus on kaks korda kõrgem, mis säästab ressursse kogu klaasi tootmistsükli jooksul: vähem rebenemist ja põrkumist transpordil, ladustamisel, pesemisel ja poleerimisel.

{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Kaubakood: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Nõude täiendav pesemine - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN